Your Cart

Канальний вентилятор Blauberg inWave EC 100/125

Канальний вентилятор Blauberg inWave EC 100/125
Канальний вентилятор Blauberg inWave EC 100/125
12535грн.
Без ПДВ: 12535грн.
  • Stock: В наявності
  • Модель: 00000088321
Купити

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам та уточнимо деталі

Канальний вентилятор Blauberg inWave EC 100/125

змішаного типу в шумоізольованому корпусі з ЕС-двигуном. Максимальна продуктивність до 350 м3/год.

Витяжні, припливні або припливно-витяжні системи вентиляції різних приміщень з підвищеними вимогами до енергозбереження та низького рівня шуму (бібліотеки, конференц-зали, навчальні заклади, дитячі садки тощо).

Вентиляційні системи, що потребують високого тиску, потужного повітряного потоку та низького рівня шуму.

ОСОБЛИВОСТІ Blauberg inWave EC 100/125

Нова серія канальних вентиляторів inWave EC у спеціальному шумоізольованому корпусі забезпечує безшумну роботу вентилятора при високих аеродинамічних характеристиках.

Вентилятори inWave EC поєднують у собі широкі можливості та високі технічні параметри осьових та відцентрових вентиляторів, забезпечуючи потужний повітряний потік та високий тиск, а також економічність та керованість ЄС-двигуна.

100% регульована швидкість, можливе підключення кількох вентиляторів до керуючої комп'ютерної системи, оснащеної сенсорами та датчиками.

КОНСТРУКЦІЯ Blauberg inWave EC 100/125

Корпус виготовляється з високоякісного та міцного пластику та звуко- та теплоізоляцією з мінеральної вати товщиною 50 мм.

Спеціальна перфорація корпусу та шумопоглинаючий матеріал забезпечують згасання звуку у широкому діапазоні частот.

Крильчатка змішаного типу виготовлена з високоякісного пластику.

Дифузор, спеціально спроектована крильчатка і апарат, що спрямовує, забезпечують високу продуктивність і збільшений тиск при низькому рівні шуму.

Корпус вентилятора оснащений зовнішньою клемною герметичною коробкою для підключення електроживлення.

На корпусі вентилятора передбачені кронштейни для підлоги, настінного або стельового монтажу.




МОНТАЖ Blauberg inWave EC 100/125

Вентилятори призначені для монтажу з круглими повітропроводами.

Корпус вентилятора оснащений кронштейнами для підлоги, настінного або стельового монтажу.

Під час монтажу необхідно передбачити доступ для обслуговування вентилятора. Електричне підключення та встановлення повинні виконуватися згідно з інструкцією та електричною схемою, вказаною на клемній коробці.

В одній системі можливе встановлення кількох вентиляторів паралельно для збільшення продуктивності або послідовно для збільшення робочого тиску.

ДВИГУН Blauberg inWave EC 100/125

Високоефективний двигун двигуна постійного струму.

ЄС-технології відповідають найсучаснішим вимогам у сфері створення енергозберігаючої та керованої вентиляції, забезпечуючи економію енергії до 35% порівняно з асинхронними двигунами.

ЕС-двигун забезпечує керованість у всьому робочому діапазоні вентилятора, забезпечений вбудованим тепловим захистом з автоматичним перезапуском.

ЄС-двигун не має деталей, що труться і зношуються, таких як колектор і щітки. Ці деталі замінені електронною платою ЄС-контролера, яка не потребує обслуговування.

Робоче колесо динамічно збалансоване.

Вентилятори можуть працювати в електричних мережах із частотою 50 Гц та 60 Гц, що не відображається на максимальній швидкості обертання.



УПРАВЛІННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ Blauberg inWave EC 100/125

Регулювання швидкості вентилятора здійснюється за допомогою керуючого сигналу 0-10, джерелом якого можуть бути: вбудований або зовнішній регулятор швидкості; оснащений датчиками контролер.

Значення сигналу керування може змінюватися в залежності від температури, тиску, вмісту диму та інших параметрів повітря.

При зміні значення сигналу вентилятор з двигуном ЄС змінює швидкість обертання і подає кількість повітря, необхідне в даний момент вентиляційній системі.

МОДИФІКАЦІЇ ТА ОПЦІЇ Blauberg inWave EC 100/125

FR1: плавний регулятор швидкості від 0 до 100% та кабель живлення з мережевою вилкою.

G1: регулятор швидкості, регулятор температури із зовнішнім датчиком температури, кабель живлення з вилкою. Опція G1 дозволяє автоматично змінювати швидкість обертання крильчатки залежно від температури у приміщенні. Оптимальне рішення для вентиляції приміщень, де потрібний контроль температури повітря (теплиці, оранжереї тощо).

W: кабель живлення з електричним роз'ємом.


Характеристики Blauberg inWave EC 100/125

Параметр inWave EC 100/125 Одиниця виміру
Патрубок 125 мм
Фазність 1 ˜
Напруга живлення [Електрична напруга у мережі] 230 В
Частота струму 50/60 Гц
Споживаний струм 0.77 А
Потужність 20 Вт
Частота обертання 3002 хв-1
Максимальна продуктивність 350 м³/год
Максимальна продуктивність 97 л/с
Рівень звукового тиску на відстані 3 м 28 дБА
Максимальна температура повітря, що переміщується -25…+55 °С
Захист двигуна IP44
Захист IPX4 -
ЄС-двигун так -
Матеріал корпусу пластик -
Зовнішній монтаж немає
Шумоізоляція корпусу так -
Канал для круглих каналів
Конструкція змішаного типу
Тип витяжні, припливні.
Маса 3.6 кг
Монтаж канальний -
ErP 2018 -

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Phone Whatsapp Telegram Viber
Contact Button