Your Cart

Витяжний вентилятор Blauberg Bravo 150 S з вимикачем

Витяжний вентилятор Blauberg Bravo 150 S з вимикачем
Витяжний вентилятор Blauberg Bravo 150 S з вимикачем
4660грн.
Без ПДВ: 4660грн.
  • Stock: В наявності
  • Модель: 00000060195
Купити

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам та уточнимо деталі

Витяжний вентилятор Blauberg Bravo 150 S із вимикачем

Вентилятор для витяжки з вимикачем Blauberg Bravo 150 S може видаляти повітря з продуктивністю до 305 м3/год. У цій моделі використовується шнурковий вимикач для увімкнення та вимкнення. Використовується для вентиляції приміщень житлового або комерційного призначення. Видалення повітря провадиться у витяжну шахту безпосередньо або через повітропровід. Діаметр патрубку цієї моделі 150 мм.

Найчастіше такі вентилятори використовують для витяжної вентиляції кухні або кімнат, коли до місця встановлення виведено живлення та окремий вмикач вентилятора не був передбачений.

Основні властивості Blauberg Bravo 150 S

Витяжний вентилятор можна монтувати як у стіну, так і в стелю через повітропровід

Усі моделі обладнані зворотним клапаном

Використовується двигун на підшипниках кочення, що зменшує шум та збільшує термін служби

Можливе постійне використання або періодичне включення

Сервісне обслуговування вентилятора не потребує особливих навичок

Гарантія складає 5 років

Креслення та розміри Blauberg Bravo 150 S


Схема підключення до напруги Blauberg Bravo 150 S

До вентилятора підводиться:

  провід з постійною фазою до клеми L
  нуль до клеми N

Як монтується Blauberg Bravo 150 S

Найчастіше вентилятор із шнурковим вимикачем монтують безпосередньо патрубком у витяжний вентиляційний канал, який передбачений у ванній, туалеті чи кухні.


При стельовому монтажі патрубок вентилятора Blauberg Bravo 150 S за допомогою гнучкого або пластикового димаря з'єднують з шахтою.

Вентилятори цієї серії є осьовими. Тому вони мають низький натиск і до них не можна приєднувати повітроводи великої довжини. Якщо шахта знаходиться далеко від кімнати, де необхідно встановити вентилятор, ми рекомендуємо використовувати інший тип вентилятора - відцентровий канальний. Такі вентилятори з двох сторін приєднуються до повітропроводу, мають гарний натиск. З боку приміщення до повітропроводу приєднують вентиляційні грати, викид також виробляють у вентиляційну шахту.

Гарантія Blauberg Bravo 150 S

Виробник гарантує нормальну роботу виробу протягом 5 років (60 місяців).

Технічні параметри Blauberg Bravo 150 S

Напруга: 220 В

Потужність: 24 Вт

Продуктивність: 305 м3/год

Рівень шуму: 39 дБ(А)

Частота обертання: 2400 хв-1

Діаметр підключення: 150 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Phone Whatsapp Telegram Viber
Contact Button