Your Cart

Витяжний вентилятор Blauberg Aero Still Gold 100 SH з датчиком вологості та вимикачем

Витяжний вентилятор Blauberg Aero Still Gold 100 SH з датчиком вологості та вимикачем
Витяжний вентилятор Blauberg Aero Still Gold 100 SH з датчиком вологості та вимикачем
7350грн.
Без ПДВ: 7350грн.
  • Stock: В наявності
  • Модель: 00000060126
Купити

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам та уточнимо деталі

Витяжний вентилятор Blauberg Aero Still Gold 100 SH з датчиком вологості та вимикачем

Витяжний вентилятор Blauberg Aero Still Gold 100 SH використовується для витяжної вентиляції у приміщеннях туалету, ванної кімнати, кухні або кімнати. Від стандартної серії ці моделі відрізняються зниженим рівнем шуму до 25 дБА та зниженим споживанням – всього 5.5 Вт. Встановлюється у вентиляційну шахту безпосередньо або через повітропровід перетином 100 мм.

Основні особливості Blauberg Aero Still Gold 100 SH  з датчиком вологості та вимикачем

Вентилятор витяжний обладнаний зворотним клапаном

У цій серії використається двигун на підшипниках кочення. У таких вентиляторів дуже великий термін служби ресурс складає близько 20000 годин роботи.

Аеродинамічна форма крильчатки з низьким рівнем шуму

Просте обслуговування вентилятора Blauberg Aero Still Gold 100 SH, яке полягає в періодичному очищенні крильчатки, зворотного клапана та перевірці електричних з'єднань.

Гарантія 5 років



Модифікації Blauberg Aero Still Gold 100 SH

Ця модель поставляється без датчиків. Для більш ефективної вентиляції можна використовувати моделі з такими датчиками:

  Таймер затримки вимкнення. Дуже зручна функція для витяжної вентиляції туалету чи ванної кімнати

Монтаж вентилятора Blauberg Aero Still Gold 100 SH

Вентилятор можна монтувати безпосередньо у вентиляційну шахту квартири чи будинку.


Якщо ви хочете встановити вентилятор Blauberg Aero Still Gold 100 SH у стелю, то від патрубок вентилятора необхідно за допомогою повітропроводу з'єднати з витяжною шахтою.



Слід зазначити, що вентилятор Blauberg Aero Still Gold 100 SH є осьовим. До вентилятора такого типу можна приєднувати повітропровід або пластиковий канал невеликої довжини, не більше 1 метра. Такий вентилятор має невеликий натиск і не може "продавити" великі довжини повітроводів. Якщо вентиляційна шахта знаходиться далеко від кімнати, де необхідно встановити вентилятор, рекомендується використовувати інший тип вентилятора - відцентровий канальний.

Гарантія Blauberg Aero Still Gold 100 SH

На даний товар гарантійні зобов'язання становлять 5 років (60 місяців). Протягом цього терміну виробник гарантує нормальну роботу виробу та зобов'язується проводити гарантійний ремонт у разі поломки виробу.

Технічні характеристики Blauberg Aero Still Gold 100 SH

Напруга: 220 В

Потужність: 5,5 Вт

Продуктивність: 84 м3/год

Рівень шуму: 25 дБ(А)

Діаметр підключення: 100 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре
Phone Whatsapp Telegram Viber
Contact Button